Plzeň Juristic

středa 29. června 2011, svátek má Petr a Pavel, zítra Šárka

Reakce

    Zobrazení všech reakcí.
Celý výpis reakcí pod článkem:
Pozvánka na setkání s JUDr. Motejlem
  
  jméno:      e-mail:
Názor ze dne 24.11.2009 21:53  Autor příspěvku:        

Jojo, kampaň byla vydatná, cílená a poměrně efektivní. Zadavatel se může poplácat po rameni. Když zařídí i to, že hlavní zpráva dne je "dalších 5 prací je podezřelých" a až kdesi hluboko v rubrice je "Chceš obhájit práci? Tak se svlékni..." (26.10.). Ale Motejl potěšil, vážím si ho.

Názor ze dne 22.11.2009 12:59  Autor příspěvku:        

Mně je Otakárek docela sympatický.

Názor ze dne 21.11.2009 19:37  Autor příspěvku:        

co jste čekal, že se tam vyřeší? byla to zdvořilostní návštěva. Dr. Motejl je člověk kterého mám rád a vážím si ho, protože nemá ve zvyku splívat po proudu. Nebojí se říct to, co se nenosí. Například v době mediální hysterie proti nám říct, že je to celé nafouklá blbost. A to není málo. Nikdo jiný to totiž takhle otevřeně neřekl, všichni se bojí novinářské verbeže, že vytáhne něco i na ně. Přitom i na jiných fakultách je bordel a jsou tam nekvalitní práce. Minulý týden jsem osobně viděl dohledávání a uklízení diplomek na PF UK roztahaných po katedrách zpět do knihovny. Plzeň je za totéž skandalizovaná, ostatní si mezitím tiše uklidí a budou vzorní.

Názor ze dne 21.11.2009 1:45  Autor příspěvku:  K      

Ad znechucený: Nic se tam neřešilo, nevim co a proč by mělo. Nechápu, proč tak silná slova a tolik skepse. Bylo to dobrý setkání, zajímá přednáška i debata.

Názor ze dne 20.11.2009 23:26  Autor příspěvku:  znechucený      

To je další výsměch všemu. Co tam vyřeší??????? Jako vždycky nic!!!!!!!!! Jeho největším přínosem pro tento stát je jeho platba spotřební daně za tabákové výrobky.